До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні в ДНЗ “Корсунь-Шевченківський професійний ліцей” класними керівниками проведені години спілкування з метою виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, національної гідності, вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини. ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!
20.02.2023
День Героїв Небесної Сотні
![](https://k-shpl.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/332079632_584389839968481_4090625660196597807_n.jpg)