Міжнародний день рідної мови

Українська мова – це мова нашої незламності та нашої Перемоги! Буде українська мова – буде Україна!

Здобувачі освіти ДНЗ “Корсунь-Шевченківський професійний ліцей” до Міжнародного дня рідної мови взяли участь в вікторині “Мова єднає всіх”, проведеної викладачами української мови та літератури та мовного журналу.

Державний навчальний заклад «Корсунь-Шевченківський професійний ліцей» став учасником пʼятнадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти», за результатами якої отримав СРІБНУ медаль у номінації «Формування і розвиток критичного мислення здобувачів освіти як невід’ємний компонент медіаграмотності» Директора ліцею Марину ЛИЗОГУБ нагороджено ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ “За вагомий особистий внесок у зміцнення і розвиток освітнього й наукового потенціалу закладу освіти” ДИПЛОМОМ […]

21 березня 2024р збірна команда ДНЗ «Корсунь-Шевченківський професійний ліцей» взяла участь у зональних змаганнях з волейболу в рамках Спортивних ігор серед учнів професійної ( професійно-технічної) освіти Черкаської області по Канівській регіональній групі. За результатами змагань юнаки вибороли ІІ місце, дівчата – ІІІ місце. Вітаємо наших здобувачів освіти!

В ДНЗ “Корсунь-Шевченківський професійний ліцей” відбулося успішне чергове засідання атестаційної комісії. Бажаємо педагогічним працівникам не зупинятися на досягнутому, натхненно працювати та впевненно прямувати до нових звершень у професійному зростанні!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x