27 лютого 2023 року ДНЗ «Корсунь-Шевченківський професійний ліцей» прийняв участь в міжрегіональному вебінарі, що відбувся в рамках співпраці між Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Черкаській області з Навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Київській області на тему: «Використання STEM-технологій для формування професійних компетентностей у кваліфікованих робітників електротехнічного напряму». Викладач спеціальних предеметів Артем Лагодзінський презентував досвід роботи з теми «Особливості впровадження 3D технологій як елементу цифровізації в навчальний процес з підготовки здобувачів освіти електротехнічного профілю».
22.02.2023
Участь в міжрегіональному вебінарі«Використання STEM-технологій для формування професійних компетентностей у кваліфікованих робітників електротехнічного напряму»
![](https://k-shpl.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/328679119_158607810359857_6576236991807562353_n-1.jpg)